608 650 069

41-300 Dąbrowa Górnicza
ul. H.Dąbrowskiego 38/51

 

NASZE AKTUALNE OFERTY ZNAJDZIESZ NA:

 

             

WSPÓŁPRACA - Biuro Nieruchomości Margo-Estate

 

O NAS - Nieruchomości Margo-Estate
NASZA OFERTA - Biuro Obrotu Nieruchomościami
 
Zapraszamy do skorzystania z usług MARGO-ESTATE Biuro Obrotu Nieruchomościami. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w sektorze nieruchomości. Działamy w szerokim zakresie obrotu nieruchomościami, które obejmują transakcje kupna, sprzedaży, zamiany, najmu, wynajmu oraz specjalizujemy się w sprzedaży inwestycji deweloperskich wraz z kompleksową obsługą całego procesu sprzedaży. 

Współpracujemy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami, projektantami oraz firmami budowlanymi specjalizującymi się w realizacjach inwestycji przemysłowych i komercyjnych, użyteczności publicznej oraz biurowych.

Współpracujemy również z dużymi operatorami logistycznymi, jak i z niewielkimi firmami posiadającymi wolne powierzchnie w magazynach własnych.

Nasze Biuro Obrotu Nieruchomościami MARGO-ESTATE cechuje profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz bezpieczeństwo zawieranych za naszym pośrednictwem transakcji.
Realizujemy inwestycje własne oraz na zlecenie Inwestora, zdobyliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie we współpracy z profesjonalną kadrą projektantów.

Pracujemy na terenie całego Śląska oraz na terenach województw sąsiadujących z Górnym Śląskiem.

Przeprowadzamy wszystkie transakcje kompleksowo, aż do zawarcia umowy sprzedaży (akt notarialny), umowy najmu itp.

Pomagamy naszym Klientom w sektorze finansowym i prawniczym w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub porady prawnej na potrzeby rynku nieruchomości przemysłowych i komercyjnych oraz pozostałych nieruchomości.

Doradzamy w zakresie inwestycji w nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem jej opłacalności i z kompleksową oceną ryzyka.

 

 

Serdecznie Zapraszamy do Współpracy

  • Inwestorów na rynku pierwotnym
  • Właścicieli nieruchomości zainteresowanych sprzedażą lub wynajmem
  • Klientów zainteresowanych zakupem lub najmem
  • Inwestorów, którzy są zainteresowani inwestowaniem na rynku nieruchomości przemysłowych i komercyjnych

 

Współpracujemy z:

  • Biurami Projektowo – Budowlanymi
  • Kancelariami Notarialnymi
  • Prawnikami
  • Bankami 
  • Architektami

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, każdy Klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i wymagania, starając się o zapewnienie jak najlepszej obsługi  i bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Małgorzata Nagięć
GSM: 608-650-069

 

ZADAJ PYTANIE

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej ofert lub naszej działności
Napisz do nas: