606 909 461

660 695 883

43-378 Rybarzowice,
    ul. Beskidzka 860,
      1 piętro budynek Lewiatan

 

Chcesz wejść w Inwestycje Deweloperskie, a nie wiesz jak?

Poprowadzimy cały proces Inwestycji "od A do Z",
a współpraca pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych trudności i kosztów.

 

WSPÓŁPRACA - Biuro Nieruchomości Margo-Estate

 

O NAS - Nieruchomości Margo-Estate
NASZA OFERTA - Biuro Obrotu Nieruchomościami
 
Zapraszamy do skorzystania z usług MARGO-ESTATE Biuro Obrotu Nieruchomościami. Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w sektorze nieruchomości i budownictwa. Działamy w szerokim zakresie obrotu nieruchomościami, które obejmują transakcje kupna, sprzedaży, zamiany, najmu, wynajmu oraz specjalizujemy się w sprzedaży inwestycji deweloperskich wraz z kompleksową obsługą całego procesu sprzedaży. 

Współpracujemy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, architektami, projektantami oraz firmami budowlanymi specjalizującymi się w realizacjach inwestycji mieszkaniowych, handlowych, przemysłowych, komercyjnych  oraz  biurowych.

Współpracujemy również z dużymi operatorami logistycznymi, jak i z niewielkimi firmami posiadającymi wolne powierzchnie w magazynach własnych.


Realizujemy inwestycje na zlecenie Inwestora, zdobyliśmy potrzebną wiedzę i doświadczenie we współpracy z profesjonalną kadrą projektantów.

Pracujemy na terenie całego Śląska i Małopolski oraz na terenach województw sąsiadujących.

Pomagamy naszym Klientom w sektorze finansowym i prawniczym w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub porady prawnej na potrzeby rynku nieruchomości przemysłowych i komercyjnych oraz pozostałych nieruchomości.

Doradzamy w zakresie inwestycji w nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem jej opłacalności i z kompleksową oceną ryzyka.

Serdecznie Zapraszamy do Współpracy

  • Inwestorów na rynku pierwotnym
  • Właścicieli nieruchomości zainteresowanych sprzedażą lub wynajmem
  • Klientów zainteresowanych zakupem lub najmem
  • Inwestorów, którzy są zainteresowani inwestowaniem na rynku nieruchomości mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych

 

Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z usług naszego Biura "Margo-Estate", każdy Klient jest dla nas ważny i do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego potrzeby i wymagania, starając się o zapewnienie jak najlepszej obsługi i bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

+48 660 695 883

 

ZADAJ PYTANIE

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej ofert lub naszej działności
Napisz do nas: